Zwycięzcom czas odmierza Balticus

Najlepsi zawodnicy 50. Rajdu Festiwalowego wrócili do domu nie tylko z pucharami oraz poczuciem spełnienia po zwycięstwie w zaciętym boju, ale także z wyjątkowymi czasomierzami firmy Balticus.

Zarówno zwycięzcy w klasie Gość, czyli Wojtek Chuchała i Michał Wiśniewski, jak i również triumfatorzy w klasyfikacji generalnej – Michał Rokita i Wojciech Habuda dostali zegarki od sponsora rajdu – firmy Balticus. Polska manufaktura aktywnie angażuje się w sport, w tym także w rajdy samochodowe. Podczas 50. Rajdu Festiwalowego Balticus uhonorował najlepszych swoimi wyjątkowymi zegarkami.

– Jestem niesamowicie zadowolony i kompletnie nie spodziewałem się zwycięstwa. Trudno opisać takie emocje i jeszcze to do mnie nie dotarło. Dziś pogoda mocno się zmieniała, jednak takie są rajdy, więc nie narzekaliśmy, tylko robiliśmy swoje. Ostatni odcinek był jednak zaskoczeniem, gdyż deszczu było sporo, a my byliśmy na oponach bez bieżnika, więc pojechaliśmy ostrożnie, aby nie popełnić żadnego głupiego błędu. Zawsze mierzyłem wysoko, ale wygranej się nie spodziewałem, bo konkurencja była niesamowicie mocna, więc bardzo się cieszę – powiedział Michał Rokita odbierając puchar oraz nagrodę od sponsora rajdu.

Partnerzy

Organizatorzy
Patronaty
Partnerzy
Patroni medialni