Chuchała liczy na pozytywne emocje

Na trasie 50. Rajdu Festiwalowego zobaczymy Wojtka Chuchałę – rajdowego mistrza Polski oraz Europy w kategorii ERC2, który będzie pilotowany przez Michała Wiśniewskiego. Załoga Fiesty Proto zamierza podejść do swojego gościnnego występu na luzie i wnieść pozytywne emocje w opolską imprezę.

fot. FIA ERC

Wokalista zespołu Ich Troje ma już za sobą starty w roli pilota. Jeden z nich miał zresztą miejsce podczas Rajdu Festiwalowego w sezonie 2017, kiedy wraz ze Zbigniewem Gabrysiem udało mu się sięgnąć po zwycięstwo w klasie Gość. Teraz Wiśniewski namówił na wspólny start Chuchałę, który zamierza cieszyć się jazdą.

– Zwariowane pomysły czasami kończą się całkiem niezłymi efektami, więc zgodziłem się, kiedy Michał Wiśniewski zaproponował mi wspólny start w Rajdzie Festiwalowym. Postaramy się wnieść jak najwięcej pozytywnych emocji w imprezę, choć mimo luźnego podejścia do tego startu zamierzam pojechać najlepiej jak umiem, zwłaszcza że dobrze znam Forda Fiestę Proto. Współpracuje ze stajnią Mariusza Steca i od początku tego roku sporo testowaliśmy zarówno rozwijając samochód, jak i wspomagając w startach dwóch szybkich kierowców, czyli Huberta Maja i Piotrka Parysa. Uważam więc, że to naprawdę fajna maszyna na ten rajd – powiedział Wojtek.

fot. FIA ERC

Partnerzy

Organizatorzy
Patronaty
Partnerzy
Patroni medialni