Tomaszczyk wspomina klimat

Jednym z zawodników, który gościnnie startował w Rajdzie Festiwalowym jest Jerzy Tomaszczyk. Kierowca z Cieszyna przyznał, że dobrze wspomina imprezę, pomimo przygód, które miał na trasie w sezonie 2016.

fot. Grzegorz Rybarski

– W Opolu pojawiłem się na zaproszenie jednego z lokalnych dealerów Opla, aby wspomóc promocję rajdu. Niestety na jednej z ulicznych partii uderzyliśmy kołem w krawężnik i dość mocno uszkodziliśmy drążek kierowniczy. Organizator co prawda zezwolił nam na powrót do serwisu na lawecie, naprawy i kontynuowanie rajdu na kolejnej pętli, jednak przez to musieliśmy jechać poza klasyfikacją – zdradza Jurek.

Drugi zawodnik czeskiego pucharu Opla Adama z sezonu 2016 dodaje również, że podobała mu się atmosfera rajdu. – Klimat imprezy jest bardzo fajny. Czuło się wtedy, że trwa festiwal muzyczny, a dookoła kręciło się sporo gwiazd. Było głośno i hucznie. Ponadto Opole jest bardzo urokliwe, a organizator dokładał wszelkich starań, aby rajdówki pojawiły się w ważnych miejscach miasta – dodał Tomaszczyk.

fot. Grzegorz Rybarski

Zgłoszenia trwają

Pamiętajcie, że do Rajdu Festiwalowego możecie się zgłaszać do 9 czerwca, do godziny 23:59. Formularze zgłoszeniowe do Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska znajdziecie po tym LINKIEM. Natomiast zgłoszenia do rywalizacji w ramach Super KJS znajdują się pod tym LINKIEM.

Partnerzy

Organizatorzy
Patronaty
Partnerzy
Patroni medialni