Prolog także dla Super KJS

50. edycja Rajdu Festiwalowego rozpocznie się od widowiskowego prologu na ulicach Opola. Szansę zaprezentowania swoich umiejętności przed licznie zgromadzoną publicznością otrzymają nie tylko uczestnicy rajdu okręgowego, lecz także załogi zgłoszone do Super KJS rozgrywanego w ramach Festiwalowego.

fot. AK Opolski

Stosowną informację na ten temat znajdziecie w komunikacie dyrektora Super KJS (LINK). – Próba PS Debiuty (Prolog) jest obowiązkowa, jednak nie jest wliczana do ogólnej klasyfikacji Super KJS. Ma na celu pokazanie piękna rajdów samochodowych mieszkańcom Opolszczyzny oraz promocję miasta Opole wśród przyjezdnych kibiców oraz gości festiwalowych. Zwycięska załoga otrzyma puchar podczas wręczania nagród po zakończeniu Super KJS. Po ukończeniu prologu organizator nie przewiduje Parku Zamkniętego, a Uczestnicy zgodnie z ogłoszoną listą startową, wyjeżdżają w swoim czasie z serwisu w dniu 16 czerwca 2019r – PKC-0 – czytamy w komunikacie.

Super KJSy na kultowych trasach GSMP

To jednak nie koniec ważnych informacji dla zawodników bez licencji sportu samochodowego, szczególnie z Opolszczyzny. Jubileuszowy 50. Rajd Festiwalowy w formule SKJS będzie 1. rundą nowo utworzonego cyklu Rajdowy Puchar Opolszczyzny. Wszystko dzięki porozumieniu z Automobilklubem Kędzierzyńsko-Kozielskim, który w tym roku zorganizuje jeszcze dwie imprezy SKJS w okolicach Góry Św. Anny, gdzie rozgrywane były rundy Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski czy też edycje Rajdu Festiwalowego.

Zgłoszenia trwają

Pamiętajcie, że do Super KJS w Rajdzie Festiwalowym możecie się zgłaszać do 7 czerwca, do 23:59. Formularze zgłoszeniowe znajdziecie pod tym LINKIEM.

fot. Janusz Boruta

Partnerzy

Organizatorzy
Patronaty
Partnerzy
Patroni medialni